Kuues Element avab Euroopa amet, me räägime uue müügidirektor

Kuues Element materjalide tehnoloogia on ka Chengzhou, Hiina põhinev ettevõte, mis arendab ja toodab graphene ja graphene oksiid materjalid. Ettevõte hiljuti avas esinduse Euroopas ja Bernhard Münzing müügi direktorina tööle.

Bernhard oli kena piisavalt vestlusest graphene-info. Bernhard on keemia, kes on pidanud erinevaid positsioone müügi keskendudes industrial insener, materjalide juhtimise, turustamise ja äri arengut suured kui ka keskmise suurusega keemiaettevõtete.

K: me mõistame, et kuues Element (T6E) toodab praegu graphene helbed ja graphene vähemalt 100 tonni/aastas taime Chengzhou. On see õige? Sa võid meile midagi seoses praeguse tootmisettevõtte?

Meil on praeguse tootmise, sealhulgas piloodi seadmete 110 t / graphene oksiid vastavalt 55 t / a graphene meie Changzhou taim. Taim on tehnika ja kõrge automatiseerimisastmega.

K: millist materjalide do T6E pakub? Millised on sihtrühma rakendused?

Kuues Element (Changzhou) materjalide tehnoloogia pakub eri kvaliteediga graphene oksiidi, sealhulgas vee baasil peatamise kui ka teistsuguse kvaliteediga graphene konkreetselt mõeldud eri otstarbeks. Saadaval on ka graphene suspensioonid. Praegu keskendume Pealised, polümeerid (plastid, liitained, kiu), kummi ja patareid.

K: kas mis tahes kaubandusliku tootjate/mateirals, mis kasutavad teie graphene lisaainete, mis meiega jagada?

Tarnime kaubanduslikke impordikoguseid kate, komposiit ja kiu ettevõtetele

K: T6E töötab ka oma teise tootmisettevõte ja see üks on võimsuse või 250 t / a LIIKVEL või 125 t / a graphene helvestena. Mis tahes uuendused selle uue tehase?

Me praegu installida teise tootmisliin, mis toob meie koguvõimsus 250 t / a graphene oksiid vastavalt 125 t / a ja graphene. Rida on peaaegu et käivituda.

K: T6E eesmärk on enamasti olulise pakkuja ja mitte graphene rakenduse arendaja. Analüütikud arvan, et graphene materjalide turg jääb väike lähiaastatel. Mis on T6E's seisukohta, et? On elujõuline ettevõte, vaid materjalide pakkumiseks?

Kuues Element (Changzhou) materjalide tehnoloogia areneb taotlused graphene pakkuda klientidele seda konfidentsiaalsena oskusteavet mitteavaldamine lepingute alusel. Hotelli lõpuks osta meie graphene materjali ja kasutada oma tooteid. Oleme veendunud, et see suurendab graphene turg kiiremini kui palju kliente saab osaleda. Teatavatel juhtudel meil arendusteenuste lepingud valitud klientidega.

K: in detsember 2015 T6E käivitas uue graphene-tsingi korrosiooni primer. Ole see krunt nüüd kaubanduslikult kättesaadavad? T6E jätkuvalt arendada selliseid materjale või keskenduda jääb põhi graphene olulist käibelt?

Tehnoloogia oli välja töötanud ja patenteerinud kuues Element (Changzhou) materjalitehnoloogia. Praegu üks litsentsisaaja, mis kasutab seda tehnoloogiat ja pakub primer turule. Nagu juba öeldud, me edasi arendada rakendusi ja oskusteabe koos asjakohaste graphene tüüp pakub klientidele.

K: T6E aitab arendada ettevõtteid graphene täiustatud patareid. Selliste toodete värskendusi? Millal peaks ootame näha need patareid turul? Millised on teie arvates tehtud graphene-aku teadaanded Hiinast?

Kuues Element (Changzhou) materjalitehnoloogia on prototüübid graphene materjali patareidel, praegu katsetanud erinevaid kliente. Eeldame, et need külastajad käivitab oma tooteid 2017. Need teated on Hiina suurim aku tootmistööstusest tugev TTA-tegevus kogu maailmas, ei ole üllatus meile. Need on tõsised.

K: T6E hiljuti käivitatud Euroopa amet. Mida sa võid meile tegevuseks? Millised T6E's plaanib jõuda ülemaailmse graphene külastajad?

Keemiatööstuse EMEA regioonis on uued suundumused materjalide ja bioteaduste palju peidetud maailmameistrid esirinnas. Kuues Element Euroopa talituse ülesanne on moodustada ärisuhte ja müügi need Meistrite. Euroopa amet on esimene samm kehtestada ülemaailmse müügi- ja jaotusvõrgu järgneva aasta jooksul.

Täname, Bernhard, edu teile ja The kuues Element!