Kuues Element kavade rahastamise 1 miljard jüaani ehitada Graphene süsteemi

On kuues element materjalide tehnoloogia co., Ltd asutati 2011, on tehnoloogia ettevõte, mis on spetsialiseerunud teadus- ja arendustegevuse toodangu ja müügi graphene pulbri ja tehnilise arengu graphene rakendusi. Oktoobris 2014, kinnitas ettevõtte riiklik VKE aktsia ülekande süsteemi Ltd

Kuues element on esimene avalik ettevõte kelle põhitegevus on graphene Hiinas ja ka ainus ettevõte mahuga graphene pulber ja CVD graphene film. Nüüd on selle täielikult kuuluv subcompany Wuxi graphene film technology co. Ltd, milles keskendutakse CVD graphene kile. Kuues element ja graphene tehnoloogia olla üle 50 R & D inimest ja üle 100 graphene seotud patentide, sh 34 patente ei anta. Samal ajal me palgatud ekspert rahvusvaheliselt tuntud graphene Rodney S. Ruoff vastutav ekspert nõunik.

Aastal 2015, kuues element müügitulu on 23 miljonit jüaani, s.o 637% eelmisel aastal, eeldatakse, et saavutada rohkem kui 300% kasv aastaks 2016 vastavalt sellele. Kuues element on arenenud tsink-manustatavat raskete korrosiooni katted koos Dow Chemical'i ja korrosiooni pinnakatete salt spray aeg võib ulatuda kuni 3000 h kaugemale traditsiooniline korrosiooni katted (riiklik standard salt spray aeg on 600 h). Praegu raske korrosiooni katted on laialdaselt kasutatud avamere tuuleenergia ja oceaneering. Samal ajal kohaldatud ettevõtte graphene toodete ka PA6, PET, kummist, EPS ja teiste kõrge polümeeri väljad.

Ettevõte võtab kuues element kui platvorm ehitada graphene tootmisharu kett: valige valitsev ettevõtted erinevates valdkondades, koostööd luua graphene ökosüsteemi. Välja arvatud Wuxi graphene film technology co., Ltd, on ettevõte investeeris, viiele, mis major graphene kummist, termiline juhtivast graphene film, graphene korrosiooni kate jne. Aastal 2020, müügimaht on oodata üle 1 miljardi jüaani. Selleks, et luua strateegiaplaani graphene ökosüsteemi arengu firma koostööd ettevõte plaanib finance 50 miljonit -1 miljard jüaani hiljuti Uudistooted ja edendava graphene toodete arendamiseks.