Uus meetod võib äratada Upthe Graphene ülijuhtivuse

Rahvusvaheline meeskond hiljuti avaldatud uus aruanne "äratada" graphene ülijuhtivuse ja tehnoloogia on küps, kui see aitab oluliselt laiendada selle materiaalse kohaldamisala rahvusvaheline meeskond avaldas hiljuti Briti akadeemilises Laadi infoleht Teataja. Selle

Graphene on kahemõõtmeline materjal, mis on eraldatud grafiit materjali ning koosneb ainult ühe kihi süsinikuaatomit. See on õhuke, karm, juhtiv, termilise elektrijuhtivus ja muud atribuudid, tööstus on suured lootused uue põlvkonna materjalid. Teadlased alati uskunud, et see materjal võib olla ülijuhtivuse, kuid ei leidnud kinnitust nii.

Teadlased University of Cambridge, Inglismaa ja teiste institutsioonide graphene ja "praseodüümlisandiga vask tseeriumi oksiid" ülijuhtivad materjali eksperiment, edukalt "ärkama" "magab" ülijuhtivuse graphene. Katsed näitavad, et ülijuhtivuse emailiga näitusel ei ole väljas, "praseodüümlisandiga tseeriumi oksiid" roll on ainult abistava materjali stimuleerida graphene omane ülijuhtivuse.

Ülijuhtivuse viitab nähtusele, osa materjalist kaob täielikult teatavatel tingimustel, mis voolab materjali energia kadu ja soojuse ilma kadudeta. Ülijuhtivuse nähtust elektroonikatööstuses on mitmeid võimalusi, kuid asjaomane tehnoloogia: suurte rakendamisel on palju probleeme.

Kui Ülijuhtivus graphene avaneb palju kujutlusvõimet. Vastavalt teadlaste, "lihvitud" pärast graphene saab kasutada superarvutid jne valmistamiseks.