Uue materjali Graphene on arenenud kiiresti erinevaid valdkondi

NANNING, 22 august--graphene Foorum toimus Lõuna-Hiina Guangxi tšuangi autonoomne piirkond, kuhu laekus üle 400 uuringud eri riikidest, sealhulgas 2010 Nobeli hind omanik Konstantin Novoselov.


Graphene on maailma tugevaim ja kergema materjali; ühekihiline graphene on lihtsalt 0.335 nanomeetrites ka koos kõrge elektri- ja soojusenergia juhtivus, mis on laialdaselt välja energia, biotehnoloogia, vee elektrooniliste vahendite ja võrgu tehnoloogia, lennunduse ja autotööstuses.

Hiina on taotlenud üle 2200 graphene patentide, moodustab 40 protsenti maailma. "Hiina firmad on välja töötanud tapsid graphene rakendused niisugustes valdkondades nagu energia salvestamise-, värvi- ja läbi õhukese, nii võib oodata kiire industrialiseerimise," ütles Shang Yong, Hiina Liidu asepresident seisma teaduse ja tehnoloogia.

Guangxi's kapitali Nanning foorumil pidev graphene Professor Konstantin Novoselov ütles, et graphene on toonud kaasa palju võimalusi ja ja uue materjali rakendatakse telekommunikatsiooni-ja asjade Internet.