Tööstus ja kaubandus kavatseb edendada Graphene innovatsiooni keskus

Hiljuti, et edendada tööstus- ja infotehnoloogia-, arengu- ja reformikomisjoni-, teadus- ja tehnoloogia rakendamise arengut graphene, mitmeid arengu kiirendamise kohta arvamused kasvatada graphene tootmisharu graphene materjalide ja tööstuslike rakenduste, tooraine büroo ja tööstus Mahulises kiirendada kasvu korraldatud sümpoosioni Pekingis graphene arengut.

Beijing majandus ja teavet komisjoni, Heilongjiang provintsis tööstus ja teavet tehnoloogia komitee, Jiangsu provints majandus ja teavet komisjoni, Ningbo majandus ja teavet tehnoloogia komisjoni, Shenzhen Majandus- ja informatsiooni tehnoloogia komisjoni, Qingdao Hi-Tech Industrial Development Zone, Wuxi Huishan High-tech ettevõtte klienditeeninduse, graphene tööstuse tehnoloogia innovatsiooni strateegilist allianssi ja muudesse osalejad. Tööstus- ja infotehnoloogia tooraine, asetäitja inspektor Lu Guixin, tööstus ja tehnoloogia planeerimine infoosakonnast osales koosolekul.

Osavõtjad vahetasid arvamusi selles piirkonnas graphene materjalide väljatöötamine, üksuse graphene materjalid, suurtootmise ja tööstuslikes rakendustes, analüüsida peamisi probleeme graphene areng tööstusele, ning käsitletakse pikemalt ehituse ja tööstuse graphene intellektuaalomandi kaitse Standard mööda terminali taotluse ehitada ja parandada tööstus kett, esimene partii number, graphene edendamiseks tutvustamise ja muude kuumade ja raskete küsimuste põhjal kokkuvõtliku 2016-2017 graphene industrialiseerimise edendada fookus, esitada kavandatud meetmed, et soodustada tööstuse arengut. Sümpoosioni arutasid ka missiooni ja asetus tööülesannete täitmiseks kavandatud graphene innovatsiooni keskus.

Soodne poliitika ja edendada sellega seotud tehnoloogiaid, graphene tootmisharu mängib olulist rolli Hiina edasist arengut. Graphene industrialiseerimise kardin avaneb, on tõenäoline, et graphene on juhtiv lisaainete, soojuse hajumise materjalid, läbipaistev juhtiv kile ja muude esimene tööstuslike rakenduste hankimine.