Grafiini pulbri kasutamine on mitmekesine

Järgmise viie aasta jooksul vähenevad grafeeni pulbri hinnad 2020. aastal, grafeeni pulbri hinnad langevad 50 000 jüaani tonni kohta, vastav liitiumpatarei graafeenipulbri turu suurus ületab 1,1 miljardit.

Grafiinipulbri rakendamine liitiumioonaknas on mitmekesine ja seal on kolm peamist rakendust, mida kasutatakse positiivse ja negatiivse elektroodi juhtiva lisandina, mida kasutatakse vaskfooliumil või alumiiniumfunktsioonil ja elektroodi materjalina. Seda on kaubanduslikult kasutatud katoodmaterjalist juhtiva lisandina, et parandada elektroodi materjali elektrijuhtivust, et suurendada suurendustegevust ja tsüklit.

Liitiumpatareid kasutavat grafeeni pulbrit kasutatakse peamiselt katalüsaatoriga samaväärse grafeenipulbri juhtivaks aineks. Vastavalt massiprotsendile on katoodmaterjali grafeen 1% - 2% (peamiselt umbes 1%), kui katoodmaterjali kasutatakse liitiumfosfaadiga, grafeen moodustas ligikaudu 2%, grafeeni pulber, hinnatõus oluliselt Parem sugu, kiire laadimine ja tühjenemine.

Liitiumpatarei elektroodmaterjalide kasutamisel on grafeeni pulber-anoodmaterjal peamiselt grafeine pulberkomposiitmaterjalid. Liitiumpatarei anoodmaterjalist kasutatakse nüüd grafiiti. Grafiidil on kristalne kihiline struktuur, liitiumioonid, mis on hõlpsasti liidiumioonide sisse / asetatud vahekihiga ühendisse LiC6, moodustavad anoodmaterjali stabiilse jõudluse, kuid selle teoreetiline võimsus on ebapiisav, piirates aku võimsust.

Kipsil on kordumatu kaheomõõtmelise kärgstruktuuriga kristallstruktuur, millel on suur eripind ja kandja liikuvus. Liitiumil on suur eelis, see tähendab, et liitiumioonid pöörduva tugevuse pööramise protsessis, vähendades tootmisvõimsuse vähenemise tsüklit, oluliselt paranevad Aku Kulun efektiivsus ja tsüklivõimsus. Grafiinipulbrit saab täiendavalt valmistada silikoon-süsinik-komposiit anoodmaterjalist, laadimis- ja tühjendustoimingud jälle sammu tõstmiseks. Kuid rakendustehnoloogia piirangute tõttu on grafeeni pulber-liitiumpatarei anoodmaterjali grapheine pulber-liitiumpatarei anoodmaterjali läbilaskevõime stabiilsus siiski veel väga madal.

Elektrienergia uue energiatootmise kiire kasvu tõttu hakkas liitiumpatareide turg järk-järgult käivituma, liitiumpatareide tarbimine pidevalt kasvab, liitiumpatareide turunõudlus on ka kiirelt kasvanud, et stimuleerida liitiumpatarei võimsuse suurenemist. 2020, Lithium aku aastane toodang võib jõuda 170GWH.

Kuna liitiumpatareide turul toimivad jätkuvalt täiustuvad, kasutatakse graafeinipulbri liitiumpatareid rakendustehnoloogia valdkonnas järk-järgult, siis ka graafine liitiumpatareid järk-järgult suurendavad. Kuni 5% grafeeni sisust, et hinnata 2020. aasta liitiumpatarei pinda, mis vastab rohkem kui 20000 tonni grafeeni nõudlusele.

Investeerimisnõustajate tööstusharu uurimiskeskus, mis aastatel 2016-2017 on grafeenipulbri rakendamine liitiumpatarei uurimisperioodi vältel, on üldine turuletuleku suhteliselt väike, selle tööstusharu kasvutempo selle etapi põhjuseks on peamiselt uute energiatarbimisega sõidukite kiire kasv Tõi liitium aku mahutavuse laiendamist.

2017 aasta hiljem võib uus energiavarustuse poliitikakeskkond muutuda, valitsusel on uute energiaautode toetuste tühistamine suure tõenäosusega, nii et liitiumakude tootmisvõimsus kõikub, aeglane kasv. Kuid käesolev grafeenipulber liitiumpatarei anoodmaterjali tehnilistele tingimustele on küps, graafine liitiumpatarei sissetungimise valdkonnas suureneb kiiresti, turu suurenev suurenemine, turu kasvu peamiseks põhjuseks on tehnoloogia.

2015 grafeeni pulbri hinnad võrreldes 2011. aasta langusega enam kui 90%, investeerimisnõustaja tööstusharu uurimiskeskus prognoosib, et järgmisel viiel aastal vähenevad grafeeni pulbri hinnad 2020. aastal, grafeeni pulbri hinnad langevad 50 000 jüaani / tonni võrra, vastav Liitiumpatarei grafeeni pulbri turu suurus on üle 1,1 miljardi.