Shangdongi Hengyu tegemise Graphene rehvid

Sixth Element recently presented its “Horizon HD” tyre to the public at the GraphChina 2016 event in the People’s Republic
Kuues Element hiljuti esitatud oma "Horizon HD" rehvi avalik Vabariigist üritusel GraphChina 2016

Graphene ütles kulumise vähenemine 25%

Shangdongi Hengyu tehnoloogia on saanud teatada, et see teeb rehvide põhineb Nobeli preemia võitnud materjali graphene Viimane rehvi tootja. Teiste ettevõtete kasutades graphene rehvide hulka jalgratta tyremakerVitorriaja kiiresti kasvav Hiina tootjaSentury Tire.

Märgib Hengyu Graphene (kuues Element materjalide tehnoloogia) äriühingu Shangdongi Hengyu töötanud "rehvi ravimvormid" äriühingute öelda, näitab positiivset mõju graphene rehvide tulemuslikkusest.

Hengyu ja kuues Element aruandes, et nad on olnud lisamine "väga väike" kuuenda elemendid SE2430 graphene rehvi turvise ühend ravimvormid. Seetõttu kulumise määr vähenes väidetavalt "rohkem kui 25% võrra". Samal ajal, pisar tugevus on öelnud, et on "kahekordistati".

Kuues Element hiljuti esitatud saadud "Horizon HD" rehvi avalik Vabariigist üritusel GraphChina 2016.

Nii et kui lähedal on selle toote tootmiseks? Vastavalt online uudiste allikatest ja laiendatud serveriruumi ja turustamise graphene täiustatud väärtuseks algavad jõulud 2016 siinpool.

Kuues Element asutab Euroopa asukoha

Kuues Element materjalitehnoloogia, mis asub Rumeenia, on graphene helbed, graphene oksiid ja nendega seotud materjalid. Mida kasutatakse erinevate rakenduste, sealhulgas: primer värvid ja anti-korrosiooni katted, sünteetilise filmid ja patareid. Aga praegu tuginetakse "katted, polümeerid (plastid, komposiidid, kiud), kummi ja akud" ja kui ütlete kummist – muidugi – see hõlmab rehvid.

Ettevõte hiljuti avas esinduse Euroopas ja määranud Bernhard Münzing endine BASF ja Gelita executive müügidirektor. Kuues Element Euroopa büroo eesmärk on arendada ärisuhete ja muidugi müügi peamised innovaatorid Euroopa keskmise lihavõtted ja Aafrika piirkonnas. Tõepoolest, Euroopa peetakse maailmas müük kehtestamise esimese sammuna ja jaotusvõrk – midagi ettevõte, mille eesmärk on saavutada lähiaastatel.

Vastavalt Graphene-Info.com, The kuues Element (T6E) praegu toodab 100 tonni aastas graphene helbed-kui ka Chengzhou, Hiina tootmisettevõttes. See on kusjuures järgmise järele uus piloot seadmete lisamine 55 tonni aastas graphene ja graphene oksiid 110 tonni aastas vastavalt ettevõtte Changzhou tehases. See taim on kirjeldatud kui "riigi kunsti- ja ulatuslikult automatiseeritud".

Lisaks kuues Element aruanded, et see töötab teise tootmisettevõte, mis on 250 tonni aastas grafiit oksiidi ja graphene helbed 125 tonni aastas. See sait on juba alanud teise tootmisliini, koguvõimsus 250 tonni aastas graphene oksiid painavast 125 tonni aastas graphene, tulevad online August 2016.