Graphene eriline struktuur

Graphene on kahemõõtmeline kärgstruktuuri susiniku materjali, koosseisus süsinikuaatomit kuusnurkne kokkuleppes. Süsiniku ja sp2 hübriid kombinatsioon süsinikuaatomit, selle struktuur on väga stabiilne. Graphene struktuuriga toob kaasa palju suurepäraseid omadusi.

Graphene on praegu leitud suurim materjali kõvadus ja on suurepärane mehaanilised omadused, teoreetiline pindala kuni 2600 m 2 / g, tasumata soojusjuhtivusega, kuni 3000W / (m · K). Lisaks graphene on ka hea elektrijuhtivus. Toatemperatuuril, electron liikuvus võib olla kuni 20000cm 2 / (V · s).

Graphene suurepäraseid omadustega teadlased kaaluda selle lisamist armatuurterast matrix materjali maatriksi materjal jõudluse parandamiseks.

Siiski kipub graphene eripinnaga vahel, mis vähendab adsorptsiooni võime vaid mõjutab ka suurepärane jõudlus graphene, mõjutas tugevdatud graphene komposiitide toimimist. Lisaks see kokkutulek on pöördumatu, kui kohaldamise välised jõud, nagu ultraheli ja tugev segamine, nii et ühtlaselt laiali. Tugevdatud suurepäraseid graphene komposiitide saamiseks teadlased on teinud mõned uuringud ületamisel graphene linnastu.

Üks levinumaid meetodeid on grafiit-oksiid oksüdeerunud grafiit ja ultraheli ettevalmistamine ja ning vähendada keemiliselt graphene. Selle meetodi ja kerge lahuse koguneda graphene vahel on tugev van der Waals jõud.

Teine levinud meetod on ühtlaselt laiali graphene orgaanilises lahustis või vesilahuses teatava pindaktiivse adsorb on molekulaarne või pindaktiivse aine molekulide graphene pinnal ja monoclinic graphene poolt toime saavutamiseks on klassikalise jälk jõu ja intermolecular jõu jaotamine.

On tõestatud võime pärssida graphene linnastu füüsikalise või keemilise muundamise, kuid kas lisandid, mis on toodud kombineeritud teket mõjutab atribuutide kombineeritud veel õppida. Mõned pinna muudatusi ja muid meetodeid võib kasutada dispersibility graphene parandamiseks.

Jiang poolt pinna muundamis graphene, parandades graphene ja vask matrix, polüstüreen vask ühtlase dispersiooni komposiitmaterjalist. Morfoloogia komposiitpakendite leiti vase maatriksis ühtlaselt laiali.

Jing kasutada gallic hape tugev redutseeriv võime stabilisaator ja väheneva agent kõrge dispersibility graphene. Nende analüüs on põhjustatud π-π benseeni ring struktuuri ja graphene molekuli, mis on adsorbeeritud graphene stabi pinnal konjugeeritud koostoimed.

See muudab graphene lehel on tugev negatiivne laeng, graphene koos, et ehitada rohkem edasise kuhjumise vältimiseks raske taasühendada, et ettevalmistatud graphene on suur hajutatus jõudlust.

Katseks läbi näha, materjali või protsessi saab teha kruus ühtlaselt hajutatud maatriks, suurendades komposiitmaterjalide toimimist.