Graphein seada tuhandete lemmiklooma ühes

Uute energiat kasutavate sõidukite puhul ei suutnud aku "laadimine aeglane, mitte kaugel" kriitikat avanud tarbijate südameid, mis olid kokku puutunud. Praegu on uus energiasõidukite aku tootmisharu pliiakud ja tavalised liitiumpatarei kitsaskohad. 8. juulil oli meie firmas uus grafiini-liitium-ioonaku konverentsi toode, mis näitab maailma esimesi graphein-liitium-ioonakude tooteid - "King" - eeldatavalt uue läbimurde saavutamiseks uue energia aku tehnoloogias.

Graphein seadis tuhandete lemmikloomade jaoks parima elektrit juhtiva materjali

Grafeen on ühekihilisest süsinikuaatomist koosneva kuusnurga kärgstruktuuri tasapinnaline kahemõõtmeline materjal. Sellel on suurepärane soojusjuhtivus, mehaanilised omadused, kõrge elektronide liikuvus, suur eripind ja Halli efekt. Kas parim voolu juhtiv materjal. Grafiini liitium-ioon aku, liitiumioonide kasutamine grafeeni pinnal ja elektroodi vahel, mis vahetasid shuttle liikumise omaduste kiire massi, arendas välja uue energia aku. Ja "King" on nende funktsioonide kasutamine, et vastata tingimustele 5 ℃, 15 minutit, et saavutada kiire laadimine ja tühjenemine, ja see võib töötada -30 ~ 80 ℃ keskkonnas, tsükli elu kuni umbes 3500 korda. Väliseksesti "King King" laeng 15 minutiga on tavalised laadimisvahendid 1/24.

Graphein Kuna valitsuse jõuliselt välja töötada petrooleet-liitium-ioon aku, on meil ainulaadsed kaasasündinud seisundid. Grafiit kui tooraine grafiidi tootmiseks, meie riigi rikkalikult energia, madalad hinnad. Grafeen Kuigi me ja kogu ülejäänud maailm on lähteliini valdkonnas, usuvad veemajanduse esimesel korrusel eelised ja tulevaste teadusuuringute pidev süvenemine usun, et graphene kiire laadimisajastul on Mitte kaugel, ja nüüd võite oodata, et see "Material" toob millist üllatust.