Graphene plaat katalüsaator

Graphene piirangud

1, kõrge hind, kõrgeim hind jõudnud 5000 jüaani/g, tööstuse, "must kuld," ütles, mistõttu graphene tehnoloogia mängijad on põhiliselt Samsung, IBM, Intel ja muud olulised põhjused hiiglased.

2 graphene tehnoloogia on piirangud, kasv eeldab ranget kontrolli tingimused.

3, ei ole võimalik saavutada suuremahuliste rakendused.

Graphene turu suurus

Vastavalt Hiina graphene tootmisharu alliance peaks, graphene jõudnud 100 tonni, järgmise viie aasta kümme aastat praeguse globaalse aastane võimsus jõuab kiloton tase. Aastaks 2020, graphene maailmaturul suurus ületada 100 miljardit jüaani, moodustas puhul 50 – 80%, Hiina Hiina saab ülemaailmse graphene tööstuses mängida juhtiv ja põhiülesandele.

Graphene hype tee

Graphene spekulatsioone on iseloomulik pikk tsükkel, tehnilisi läbimurdeid rohkem mõiste kergesti ihalda. Kui graphene transistorid, nagu olnud graphene soolatustamine, graphene patareid, soodsa raha.

Aeg-ajalt juba 2011, kapitalituru süüdatakse graphene entusiasmiga. (2 000532) tõttu kinni turg valdusfirma graphene, varu tõusis üle 30% üle kuue kuu, 2 aastat hiljem, turul maha uue vooru aktsiad aktsiad on spekuleerimine, see rohkem hull, 1,5 kuud aktsia hind peaaegu kahekordistunud.

Graphene mõiste oli seiskunud, kadus. Kuid 2016, graphene ja siis võetakse liha ja kartulit, kaitsme on Huawei Ren Zhengfei harv vääriv intervjuu graphene asutaja, nagu tootmisharu suur vend investeeringute signaali edastada koheselt sma.

Selline huvi graphene, lisaks tööstuse tehnoloogia läbimurre ja teiste hea, uute materjalide või graphene teema Foorumid ja kohtumised, jne, on ka plaat, mille surudes graphene plaadil on aega katsetatud toetamisega.