Graphene on suurepärane mehaanilised omadused

Graphene on kahemõõtmeline kärgstruktuuri susiniku materjali, kuhu süsinikuaatomit kuusnurkne kokkuleppe kohaselt. Süsiniku ja sp2 hübriid kombinatsioon süsinikuaatomit, selle struktuur on väga stabiilne. Graphene struktuuriga toob kaasa palju suurepäraseid omadusi. Graphene on praegu leitud suurim materjali kõvadus ja on suurepärane mehaanilised omadused, teoreetiline pindala kuni 2600 m 2 / g, tasumata soojusjuhtivusega, kuni 3000W / (m · K). Lisaks graphene on ka hea elektrijuhtivus. Toatemperatuuril, electron liikuvus võib olla kuni 20000cm 2 / (V · s).

Graphene suurepäraseid omadustega teadlased kaaluda selle lisamist armatuurterast matrix materjali maatriksi materjal jõudluse parandamiseks. Graphene eripinnaga sageli tõi kokku, vähendab mitte ainult adsorptsiooni võime kuid mõjutab ka suurepärane jõudlus graphene, mõjutas graphene tugevdatud komposiitmaterjalide toimimist. Lisaks see kokkutulek on pöördumatu, kui kohaldamise välised jõud, nagu ultraheli ja tugev segamine, nii et ühtlaselt laiali. Tugevdatud suurepäraseid graphene komposiitide saamiseks teadlased teinud mõned uuringud ületamisel graphene linnastus.

Üks levinumaid meetodeid on oksüdeerimiseks grafiit ja ultraheli toota-oksiid grafiit ja siis vähendada graphene keemilise meetodiga koostamine graphene vahel olemas tugev van der Waals, lihtne lahendus koguda. Teine levinud meetod on ühtlaselt laiali graphene orgaanilises lahustis või vesilahuses teatava pindaktiivse adsorb on molekulaarne või pindaktiivse aine molekulide graphene pinnal ja saavutada mõju monoliit graphene dispersioon. On tõestatud võime pärssida graphene linnastu füüsikalise või keemilise muundamise, kuid kas lisandid, mis on toodud kombineeritud teket mõjutab atribuutide kombineeritud veel õppida.

Mõned pinna muudatusi ja muid meetodeid võib kasutada dispersibility graphene parandamiseks. Pinna liimimine graphene ja vask matrix parandamiseks on võimalik saada kus graphene on ühtlaselt dispergeeritud vask komposiitmaterjalist. On leitud, et graphene saab ühtlaselt hajutatud vask maatriks komposiitmaterjalist jälgides. Jing kasutada gallic hape tugev redutseeriv võime stabilisaator ja väheneva agent väga dispergeeruvad graphene. Nende analüüs on põhjustatud π-π benseeni ring struktuuri ja graphene molekuli, mis on adsorbeeritud graphene stabi pinnal konjugeeritud koostoimed. See muudab graphene lehel on tugev negatiivne laeng, graphene koos, et ehitada rohkem edasise kuhjumise vältimiseks raske taasühendada, et ettevalmistatud graphene on suur hajutatus jõudlust.