Graphene, erakorraline õhuke maagiline ja

Graphene on omamoodi ühe kihina lamelli struktuur, süsiniku aatomiga. On õhem ja võimsaim kahemõõtmelise materjali avastanud inimesed siiani tõttu oma tugev kõvadus, erakorraline juhtivus ja suurepärane poolläbipaistvus, tuntud kui "muutmine materjali 21." Siiski on ettevalmistamise kõrge hinna tõttu hilinenud graphene tööstuslikult. Poola teadlased hiljuti leiutatud graphene valmistusviis, et tööstusliku tootmise ja graphene võimalik.

Kuna UK kaks teadlast edukalt eraldab graphene magic nanomaterjalide 2004, odav, kvaliteetne ja suurte graphene meetodeid on muutunud eesmärgid ülemaailmselt ja teadlased. Praegu koostamine graphene ühised meetodid on füüsiline eemaldamine meetod ja keemilise sadestamise meetod. Esimene neist on kõige mõjusam vahend kõrge puhtusastmega graphene laboris saamise. Puuduseks on, et graphene on väikesed ja kallid. Kuigi Keemiline meetod toota Graphene alal, aga puhtus ja kvaliteet on madal.

Viimastel aastatel on graphene teadusuuringuid edeneb jõudsalt ja tööstuslikku kasutust on ka nool. Ennustatakse, et kui graphene, lõpetatakse puutetundliku ekraani, hoiuruum täis, andurid, pooljuhid, ambitsioonikas, kosmosetööstus, sõjaväe, biomeditsiini- ja muude väljade enam Järgmine triljonit tootmisharu. Suur turuväljavaadete Maailmaparandamist maha kruus uurimise ja arendamise investeeringute buum. Vastavalt puudulik statistika, 2012 üle maailma kokku 3520 uurimistööd graphene patent rakendused, kuid enamik neist ei ole veel kokku laborisse. Seetõttu uue graphene valmistamise tehnoloogiale saavad lõpuks inimkonna, sõltub tema võimet edukalt kasutusele võetud tööstustoodangu.