Graphein tule teie poole

Auto kaalulangus

elektriauto

Ja praegused inimesed elus kõige rohkem kasutatakse graffenide valdkonnas liikluse arv. "Grafiini pulbri puistetihedus on ainult 3 g / l, see tähendab, et 500 ml mineraalvee pudel täidetakse grafeeniga vaid kaalub 1,5 grammi, kuid grafeen on 200 korda tugevam kui teras, suurima materjali tugevus." Li Xiaoming ütles, et grafeeni omadused muudavad selle ideaalseks transporditavate materjalide kergeteks aladeks.

Andmed näitavad, et kui sõiduki massi vähendamine on 10%, võib kütusesäästlikkust suurendada 6% -lt 8% -le; autokvaliteedi kvaliteet iga vähendamise puhul 100 kg, 100 km kütusekulu saab vähendada 0,3-0,6 liitrit. Seetõttu on oluline parandada sõiduki majandust, vähendades sõiduki kere raskust grafeeni muutmisega. Juhtimisest lähtuvalt paraneb auto üldine kiirendus pärast auto kaalu märkimisväärselt, kontrolli tundlikkus muutub kõrgemaks, parandatakse sõiduki kontrolli stabiilsust, müra, vibratsiooni ja muid aspekte.

Autotööstuse rehvides on Sichuani ülikool, Polymer Materjalide Engineering State Key Laboratory, iseseisvalt välja töötanud maailma esimesed grafne kummirehvid. Lisaks on esimene õhusõiduk, mis kasutab grafeeniga tugevdatud tiiva mudeli "Prospero" britt Farnborough International Airshowi edukat lendu; Euroopa komposiitmaterjalide näitusel 2016. aastal eksponeeriti UAV graafe-polüpropüleenkomposiitpropelleriga varustatud varustust, parandatud mehaanilisi omadusi ja soojusvõimsust.

Energiaalvestus on grafeeni peamine rakendusala. "Grafiini aku välimus, et saavutada" rohelist elu, roheline reisimine "kontseptsioon, tõesti viib rohelise elu." Hiina Teaduste Akadeemia Shanxi kivisüsi keemiateadlane Dr Su Fangyuan ütles, et graafeen, mida kasutatakse akutoodete, näiteks praeguste linnade arvul Tänav on töötanud super kondensaatoriga uue energia bussi. Super-kondensaator on traditsiooniline kondensaator ja aku elektrokeemilise energia salvestusseadme, bussi lähedal, elektrooniliste mänguasjade, avariivalgustuse, nutikate võrkude ja elektrijaamade vahel ning superkontsentraatori jaoks. Kasutatavaks materjaliks on grafeen.

Praegu on paljud elektrisõidukid liitium-ioonaku kui toiteallikana, liitiumpatarei laadimise aja iseärasuste tõttu üldiselt pikem (2 kuni 3 tundi). Grafiin kui nanojuhtiv lisand, selle uuenduslikud rakendused liitiumis võivad märkimisväärselt vähendada sisemist takistust, parandada laadimismäära, laadimisaeg lühendatakse eeldatavalt 1 tunni võrra. Graafi kondensaatorite kiirete laadimis- ja tühjenemisperioodide tutvustamise uurijad teatasid, et reporter nägi aku laadimisega tekitatud väikest grafeeni ja tühjendas ainult 10 sekundit.

Samal ajal võib grafeeni lisamine vähendada patareid kaotuse ja kuumuse eest, parandada aku ohutustaset ja teatud määral parandada aku energiatõhusust, suurendada auto läbisõitu, hõlbustada reisi ärevust, parandada sõidukit kasutamine.