Graphene tulevad sinu kõrval

Graphene värskendav materiaalses maailmas, see on iga kohaldamine tooted on seotud meie tulevase elu inimeste arusaamu uute materjalide kuningas. "See on Hiina graphene tööstuse Liit, Hiina Academy of Sciences, Shanxi instituudi söe keemia, asetäitja teadlane Dr Chen Chengmeng hindamise graphene.

Kuidas graphene mõjutab meie elu? Vaatame järele.

Kiire tasuta tasuta treasure

Kvaliteedi Sporditarbed

Kerge fototehnika

Kuna energia salvestamise graphene rakenduse, graphene aku kohaldamine ei piirdu elektriautod ja tunneme tasuta aare. Ei ole 15 minutit kiire tasuta "King King" tasuta Po, laadimise kiirus on 20 korda tavalise makse aare. Tööstuses paljud inimesed usuvad, et graphene aku mobiiltelefoni tootmisharu mängib olulist rolli tulevikus, muutunud mainstream mobiiltelefoni aku ja luua tõeliselt kiire kiire ajastu.

Kerge ja tugev funktsioone kasutades graphene kasutatakse ka muuta kvaliteetne spordivahendid nagu tennis Maila käepidemed ja sulgpall Maila perifeerne materjalid, golfikepid, kiivrid, mootorsaani jne, mitte ainult Sporditarbed, vastupidavuse suurendamiseks on mehaanilise vastupidavuse toote võib samuti oluliselt vähendada kaalu, sportlik varustus, kergem ja võimsam, muutes ja suurendada sportlase comfort.

Lisaks võite anda graphene fotokaamera seadmete hea alusmaterjali. Kaamera ise struktuuri, kasutada tugevdatud graphene muudetud plastist toorainena, kaamera kest, objektiiv shell tõhus kerge disain. Graphene materjali mitte ainult suurepärane tugevus on, kuid on ka kõrge elektrijuhtivus, et vormimiseks kaamera puhul või objektiivi koore saab olla elektromagnetiline varjestus omadused. Täiendavad soodustused graphene muutnud valmistatud kolme jalaga sulg kui praegune laialt levinud süsinikkiust kolmjalg, kuid ka kehakaalu langus 20%, mis muudab inimesed minema läbi mugavam polümeermaterjal.