G + G mahtuvuslik puutepaneel on kasu

Me kasutame puuteekraani iga päev, kuid paljud inimesed isegi ei tea, kuidas puutetundlik koosneb. Nüüd kasutab me üldiselt mahtuvuslikku puutepaneeli ja selline puutetundlik ekraan on tavaliselt valmistatud karastatud klaasist, andurklaasist, arvuti materjalidest, plastikmaterjalidest ja muudest osadest. Peamiselt jagatud G + G, G + F + F, P + G ja muud tüüpi.

1.G + G mahtuvuslik puutepaneel. G + G mahtuvuslik puutepaneel on valmistatud pinnatud karastatud klaasist ja klaasist klaasist materjali tootmiseks kasutatavast ekraanist, selle strukturaalne andurklaas + karastatud klaas katab kahte ossa: peamine omadus on kõva kulumise, korrosioonikindluse, valgus läbilaskevõime, kõrge usaldusväärsus.

2.G + F + F mahtuvuslik puutepaneel. G + F + F Mahtuvuslik puutepaneel on klaasi + kile FILM materjal, mis on valmistatud põhikonstruktsioonist valmistatud puuteekraanilt, on karastatud klaas + kile FILM materjal kaheosaline, peamine omadus on hinnasoodustused, ekraan on õhuke , mis sobib madala klientide grupi jaoks.

3.P + G mahtuvuslik puutepaneel. P + G mahtuvuslik puutepaneel on klaasi + PC materjali puutetundliku ekraani pind, põhikonstruktsiooniks on andurklaas + PET + pc materjali klaaspõrandakompositsioon, mis on peamine omadus odavl, lihtne protsess.

G + G on valmistatud pinnatud karastatud klaasist ja klaasist klaasist klaasist materjalist, selle strukturaalne sensor klaas + karastatud klaas katab kahte ossa, mille peamine omadus on toetada rasket kulumist, korrosioonikindlust, valguse läbilaskvust, sujuvat juhtimist, suuremat töökindlust. Ja G + G on oma hea vastupidavuse ja sujuva toimimise tunne kuulus, on mahtuvuslik puutepaneel paremaks ja rohkem kasutatav mobiiltelefonide tahvelarvuti, aruka kodu, tööstusjuhtimise, auto GPS-i ja muude seadmetega ning G + G kondensaatoriga Type touch ekraan koos puutetundliku ekraani / displei / karastatud klaasiga, mis sobib paremini nähtavamaks, on kümme puudutusfunktsiooni ka väga populaarne.

G + G Capacitive Touch Panel millised kanalid?

Ma keskendan firma puutetundliku ekraaniga uurimis- ja arendustegevusele ning müügile, kasutades puutetundliku ekraaniga kohandatud viisi müügiks. Põhitoodang on: G + G mahtuvuslik puutepaneel, G + F + F mahtuvuslik puutepaneel, P + G mahtuvuslik puutepaneel jne. Kasutajad võivad olla mobiiltelefonid, tahvelarvutid, sülearvutid, nutikad kodud, tööstus-, auto-GPS-seadmed ja muud seadmed.