Mahtuvuslik puutepaneel, valite õigesti?

Nüüd on interneti kiire areng, tehnoloogia, mis on üha enam arenenud, ja puutetundlik ekraan, järgivad ajastu ajastu ajastu ajastu suundumust. Nüüd elame mitmetes suured ja väikesed ekraanid, mobiiltelefonide ekraanid, navigatsioonisüsteemi kaubanduskeskused, ekraani äripank ning tehasekraani ja kaubanduskeskuste käitamine suurtes ja väikeste mobiilsidevõrkudes. meelelahutusvõimalused ja nii edasi, rääkida sellest, kuidas me näeme ekraanil sel aastal kardan, et see ei saa lõpuni jõuda, ja puutetundlik ekraan kui ekraani kogukoor, mitmesuguseid elektroonikaseadmeid on raske, kuidas me peaksime valima?

Mahtuvusliku puutepaneeli eelised:

(1) Mahtuvuslik puutepaneel peab puudutama vaid signaali rõhu tekkimise vajadust.

(2) Mahtuvusliku puutepaneeli tootmine on ainult üks kord korrektne või puudub vajadus ja takistusliku tüübi jaoks on vaja regulaarselt korrigeerida.

(3) Mahtuvusliku puutetundliku paneeli eluiga on pikem, sest vedelkristallpaneeli paneelide komponendid muutuvad liikumatuks. Vastupidava puutetundliku ekraani korral peab ITO ülemine kile olema piisavalt õhuke, et olla elastne, et painduda ITO filmile.

(4) Konditsioneerimistehnoloogia on paremini vastupidavuse tehnoloogia kui valguse kadu ja süsteemi energiatarve.

(5) mahtuvuslik tehnoloogia kulumiskindlus, pikk kasutusiga, kasutavad kasutajad madalaid hoolduskulusid, nii et tootja üldiseid tegevuskulusid saab veelgi vähendada

Mahtuvusliku puutepaneeli on rakendatud mitmesugustele seadmetele, ühe punkti raja / analoog-hiirega topeltklõps paigutamine on selle põhifunktsioon ja mitme sõrme liigutamise operatsioonide tuvastamine ja praeguste turgupaikade kasutamine. Kaasaskantavatel rakendustel saab kasutaja seda seadet kasutada ainult ühes käes ja kasutada ainult teist kätt, mistõttu on eriti tähtis tuvastada selliseid žeste nagu haaramine, tõlkimine, venitus, kokkusurumine, pöörlemine ja mitme sõrme keeramine