Mahtuvuslik puutetundlik paneel ekraani turusuundumusi

Nüüd jaguneb kaheks põhilised touch mahtuvuslik puutetundlik paneel turul. "Mahtuvuslik puutetundlik paneel" ja "otsene puutetundliku ekraani pinna".

Sülearvuti puuteplaat on "fuzzy puudutus" esmane esindaja oma andurid on enamasti topelt projektsioon kondensaator, Synaptics, Alpid ja ELAN nikerdatud turu.

Seevastu "otsesed puutetundliku ekraani pinnale" tehnoloogia ja turg on palju keerulisem, kui on teada, et on kuus põhilist puutetehnoloogia, umbes 20 liiki touch tüüp; Touch moodul tootjad on ka globaalne on üle 150.

2011-2018 Capacitive puutetundliku turu olukord diagramm näitab, et 2007 puuteplaadi 3,08 miljonit tulu 1,3 miljardit $ arv...

Touch tehnoloogia arengu trend

2008-2017 Capacitive puutetundliku turu tehnoloogia taotluse diagrammil kuvatakse selle projektsioon mahtuvuslik puutetundliku ekraani on tavakasutajale tehnoloogia mahtuvuslik puutetundlik paneel turul.

IPhone, iPad ja muud tooteid kasutades projektsioon kondensaator (P-Cap) touch tehnoloogia populaarsuse, projektsioon mahtuvuslik puutetundlik paneel tehnoloogia on muutunud südamed miljardeid kasutajate touch kogemus standardid: mitmepunktiline sünkroonimise touch Kontrolli, väga leebet, sujuv piirideta disain, suurepärane optiline jõudlus ja täiuslik kasutaja kogemus kõige tähelepanu.

Eelised ja piirangud Projektiivne mahtuvuse tehnoloogia

Toetus piiramatu Multi-Touch, väga kerge puudutus (rõhu nullväärtusest), toetada "Piirideta" tööstusdisainilahenduse, optiline ekraani suure eraldusvõime suurendamise (murdumisnäitaja vastavaid ITO), väga vastupidav (puuteekraani kontroller on väga hea kaitse), purustamise või saasteainete mõju, selle seeria ilmsed tehnilised eelised, ilma, et peaaegu kõik tarbija seadmed, sealhulgas mobiiltelefonidest, tahvelarvuteid, superbooks on või kasutada seda touch tehnoloogiat.

Mahtuvuslik puudutage paneeli tarbetu öelda, turu trend mahtuvuslik puutetundlik tehnoloogia on muutunud touch tööstusharu "valitseja."

Mahtuvuslik puutetundlik paneel on lisaks tarbija seadmed, kohaldatav vertikaalne turul on ka jõulist arengut trend, eriti meditsiini turul mängimine teabe päringu turul. Turu nõudlus seadmete MTBF (keskmine rike vahe), Multi-Touch ja katsu vajadusi oma Multi-Touch seadme hasartmänguturul null piiri nõuded; Mahtuvuslik puutetundliku teabe päringu turustatud seadmete MTBF (keskmine rike intervalli aeg) kohta nende turgude minema puutetundliku seadme projektsioon tehnoloogia.

Mahtuvuslik puutetundlik paneel turu Keskmine tehnilise taseme, projektsioon kondensaator nendel turgudel ainult piirata on: kui ekraani suurus on suurem kui Tahvelarvuti, varustuse näitab plahvatusliku kasvu, turu suurus, suur vastutav töötleja ja jõudlus on stabiilne jõudlus.