Mahtuvuslik puutetundlik paneel ka poolt palju inimesed teretulnud!

Nagu eespool öeldud, vastupidava ekraani nende madalad kulud, armastas palju low-end kliente omadused hea vastuse omadused. Kas see on neljajuhtmeliste takistusliku või viie-traat takistusliku on täielikult eraldatud töökeskkonda, täiuslik kohanema erinevaid rasketes keskkondades. Aga takistusliku ekraani ei ole ilma puuduseks, vastupidava puutetundliku ekraani operatsiooni ei ole mahtuvuslik mugavuse, mitu korda vastupidava puutetundliku ekraani on varustatud spetsiaalne touch pen ja mõnikord vahel tuleb kirjeldada ning sõrmed toiminguks. Kuid selle puuduse kõrvaldamiseks on ka mõned kasutajate vajadusi, mõned kasutajad võivad pead ainult konkreetsed vastupidavus pliiatsi abil saate töötada ja rohkem abil kuvatakse sisu asemel libistades operatsiooni, nii et vastupidava puutetundliku ekraani on ka paljud inimesed teretulnud.

Mahtuvuslik puutetundliku oma kõrglahutusega resolutsioon ja suur läbilaskvus, lihtne töö ja sujuv funktsioone ka enamiku inimeste kiitust saanud ja järgige. Tänapäeval mahtuvuslik puutetundlik paneel on üks kõige sagedamini kasutatav puuteekraan, korduvalt palju avalikes kohtades on mahtuvuslik puutetundlik paneel, seal on, et oleme väga tuttav mobiiltelefoni tablett tuled teisaldatavad seadmed mahtuvuslik puudutage kasutaja Paneeli.

Mahtuvuslik puutetundliku põhimõte on see, kui kondensaator kasutamist läbi inimese keha ja ekraani kontakti vastavat nuppu sündmus, võrreldes vastupanu ekraani puudutada nii mahtuvuslik ekraan toimimise surve kaudu keha on Enamik kiire kooskõlas kasutaja harjumusi. Mahtuvuslik puutetundlik paneel kasutab inimese keha elektrood kondensaator. Kui on piisavalt suur mahtuvuse dirigent ja ITO tööpind koos vahekiht, mille tugevus põhjustab mahtuvuslik puutetundlik paneel talitlushäire. Kindad või käes isolatsiooni objektid ei reageeri, kui puudutada, see on, sest meedia isolatsioon suurenemine.

Infrapuna puutetundliku ekraani määratakse mõõtmise infrapuna ja touch positsiooni ja läbipaistev plaat materjali kasutada puutetundliku ekraani ei ole midagi (mõned kasutavad iga plaat). Seetõttu kasutamise hea valguse läbilaskvus plaat ja peegeldusvastane ravi olevat saad hea visuaalseid efekte. Infrapuna heitgaaside toru mahu, on siiski võimatu käivitada suure tihedusega infrapuna, nii et see touch ekraani resolutsioon ei ole kõrge.

Akustilise pinnalaine tehnoloogia on väga stabiilne ja kui pindakustilised puutetundlik kontroller sumbumine aeg ajatelje Touch asukoha arvutamiseks paigutada nii, et selle täpsus on väga kõrge. Akustilise pinnalaine puutetundliku ekraani on ka kolmas telg (z-telg), st surve telg - saabunud signaali sumbumine sumbumine arvutades saab kasutaja touch suurus ekraani suurusega, kuni 25 taset saab jagada. Mida suurem võimsus, vastuvõetud signaal lainekuju allasurumine on laiem ja sügavam, kõik puutetundliku ekraani, ainult Akustilise pinnalaine touch ekraani touch surve tulemuslikkuse taju.