Mahtuvuslik puutetundlik paneel eelised ja puudused, mis on kehtestatud

Mahtuvuslik puutetundliku andur ekraanil on neli kihti komposiit klaasist ekraan, klaasist ekraan sisepind ja juhtiva kihiga ning kaetud võileib, välimine on õhuke kiht ränimuldsetest klaasist kaitsva kihi. Kui me puudutage ekraani sõrmega andur ekraan, keha elektrivälja ja puutetundliku ekraani ja puuteekraani kondensaatorist haakeseadise suure sagedusega voolu, moodustades pinnale kondensaator on otsene dirigent nii sõrmede alates selle kontaktpunkti äraveo väike voolutugevus, see voolab kokku nelja nurka puuteekraani elektroodide ja praeguse voolab läbi nelja elektroodid on võrdeline kaugus sõrme kõikjale. Vastutava töötleja arvutab täpselt nelja praeguse suhtarvude arvutamisel The võrreldes traditsiooniliste vastupidava puutetundliku ekraani touch punkti asukoha kohta, mahtuvuslik puutetundlik paneel on järgmisi aspekte:

1. töö uudsus. Mahtuvuslik puutetundlik paneel toetab multi-touch, intuitiivse operatsiooni, lõbusam.

2 ei ole lihtne puudutada. Mahtuvuslik puutetundlik paneel peab keha praeguse tajusin, vaid inimese keha tegevusega, võrreldes välja ei puutu vastab, nii vältimaks selliste false touch basic.

3. kõrge vastupidavuse. Võrreldes vastupidava puutetundliku ekraani, mahtuvuslik puutetundliku tolmu, vee, kulumise ja muude aspektide töökindluse.

Kui praegune õigustatud punane touch mahtuvuslik puutetundliku ekraani tehnoloogia, kuigi ühisosa gorgeous, Multi-Touch, vaid inimese keha ja muid eeliseid, kuid samal ajal on ka järgmised puudused:

1. täpsus ei ole suur. Tehnilistel põhjustel puudub ka mahtuvuslik puutetundlik paneel täpsem kui vastupidava puutetundliku ekraani. Ja saab kasutada ainult sisestada sõrme, väike ekraan on ka raske keerulisem tuvastada käekiri sisend.

2. mõju keskkonnale. Temperatuuri ja niiskuse ja muude keskkonnategurite muutuste, see põhjustada mahtuvuslik puutetundlik paneel ebastabiilsust või isegi drift. Näiteks kasutaja samal ajal keha lähedal ekraani võib põhjustada drift, isegi rahvarohke rahvamasside aitab tekitada drift. See on peamiselt tingitud mahtuvuslik puutetundlik paneel tehnoloogia tööpõhimõte, kuigi kasutaja sõrme ekraanil lähemale, kuid seal on palju palju suurem kui elektrivälja sõrme ekraani läheduses samal ajal mõjutab see touch seisukohta kohtunik.

3. suur kulu peale praeguse mahtuvuslik puutetundlik paneel LCD paneel juhiseid, mis on seotud puuteplaadi veel mõningaid tehnilisi raskusi, saagis on kõrge, nii et praktiliselt suurendavad mahtuvuslik puutetundlik paneel.