Grafiini soojendamise põhimõte

Grafiini pulber dispergeeritakse orgaanilises lahustis ühtlaselt ultraheli abil ja segatakse grafeenilahuse saamiseks kontsentratsiooniga 0,05 mg / ml kuni 0,5 mg / ml ja grafeen kaetakse orgaanilises filtris või veesüsteemis ühtlaselt vaakumfiltrimisega ja seejärel eraldades grafeeni kile ja membraani mehaanilise koorimise, keetmise või orgaanilise lahusti lahustamisega, et saada grafeeni kile, lisada graafeeni kilele elektrood ja rakendades sellele pinget soojuse genereerimiseks. Grafiini ainulaadsete kahemõõtmeliste nanostruktuuride, suurte suhete ja kõrge eripindala tõttu võimaldab ülalmainitud valmistamisprotsess grafeeni lehtede moodustamiseks ühtlast juhtivat võrgustikku 1 ~ 10 V) moodustada suurema soojuse .

Kust saab grapheeni kasutada?

Kasutada võib füsioteraapiaseadmeid, sooja kattematerjali, dekoratiivseid freskoose lihtsalt mahutab ... ... inimesed, kes on grafeenist valmistatud toodetel "pikad", on kiirelt igapäevaelus. 20.00, Wujin Xintiandi Plaza loodus- ja tehnoloogiliste tööstuspargis asuv West Taihu tööstuspark, "grafeeni toodete kogemuspäeva" tegevusalad, rohkem kui kümme grafeeritud ettevõtte pargis toimus rohkem kui 30 liiki tsiviiltooteid.

Aruandes on grafeeni maal olev ajakiri, grafeen-targa käevõru, paljud lugejad avaldasid suurt huvi. Eile kogunenud tegevused, inimesed on täis sündmusi.

Grafiini intelligentset füsioteraapiat talje, grafeeni nutikas ülikonnad ja põlvekinnid, isolatsioonikatte, siseküttega värvimine, uus padi ja muud igapäevased vajadused määratlevad uuesti "soojad tooted". Nende hulgas on võimalik kuumutada grafeeni kuumutamist 3 sekundit, kümmet sekundit on selge kuumus, 10 ruutmeetrit siseruumides kasutatavat talve, ainult grafeine kuumutusvärv, ja rohkem kui pool elektrit, mida säästab kliimaseade. Yi Si uute materjalide Technology Co., Ltd. ametnik ütles, grafeeni maali kasutades kohandatud viisil, vastavalt tarbijate nõudmistele, tehtud maastik maali, pulmad või stendid, iga vastavalt suurus suuruses 800-2000 jüaani.

Liitiumpatarei kütmiseks kasutatakse grafeeni kodukabiinist, autoistmepiltidest, siseruumides sooja tekki jms. Võib olla USB-liides laadimiseks, turvaline ja hea, kerge pesta, mõeldud istuvate jäsemete tuimaks, talvel siseruumides küte, pikaajaline sõitmine ja teiste inimeste disain ja arendamine. Sisestatud toormaterjalide soojusest, kahemõõtmelisest süsinikust linnast, kuues element grafeenitootmisettevõtetest.

Grafeen on materjali kõige lihtsam ja kõige õhem, parim juhitavus ja soojusjuhtivus, mille paksus on vaid umbes sada tuhat juuest, võib tugevus 200 korda suurem terasest, soojusest ja küttest ilmsete eeliste valdkonnas. Linn loodi 2011. aastal esimese grapheeni kodumaise uurimisplatvormi - Jiangnan Grapheneni Instituudi loomise, praeguse grapheematerjalide kogumise ja 69 ettevõttesisese kasutuselevõtuga - täieliku tööstusliku ahela esialgseks moodustamiseks. Grafiini puutetundlikul ekraanil on juhtmed kaablid, superkontsentraatorid, kulumisvarustus ja muud allavoolu rakendused. Järgmine samm on linn, kus valitakse grahene 2-3 tööstussuund, niipea kui võimalik järgnevatel kõrgel kasutusel olevatel rakendustel, suurte turgudel, et otsida uusi läbimurdeid.

Samal päeval rõhutas Hiina ajakirjanduse agentuur Xinhua Hiina Majandusinfo Agentuur "Grafiini innovatsiooni ja ettevõtluse juhendit (2016)", rõhutades, et tööstusliku ahela kaudu toimub koostöö uuendustegevus, nii et grafeeni materjalid ja allavoolu rakendused oleksid tihedamalt integreeritud rakendused.