5 põhjust digitaalsete seadmete tulevikus muutub Graphene materjali

Mitu korda tehnoloogia revolutsioon on nagu plastist leiutised, et muuta inimeste elu kõiki aspekte. Praegu graphene, uue materjalina on saanud suurt tähelepanu. Tegelikult graphene on omamoodi carbon, Ultra-kõrge tugevuse, kerge ja laiendatav omadused, on võimalik muuta välimust digitaalse, tunda ja isegi vormi. Järgnevalt õpime lähemalt graphene materjali lõpuks on midagi erakordset.

1. raskem kui teras

Kuigi LG G Flex remont kriimud, see ei ole muutunud nõrkus mobiiltelefoni kergesti. Aga kui digitaalseid tooteid, näiteks mobiiltelefonide võid kasutada graphene on tulevikus, nad muutuvad rock-tahked. American Chemical Society aruande kohaselt kõvadus graphene on terasest 200 korda korda, ilmselt on väga tugev vastupidavuse.

2. tempermalmist peatuda kummist

Columbia Ülikooli teadlased ütlevad graphene on teatud nõtkus ja võivad ulatuda 20%. Teisisõnu, graphene on tegelikult elastsele materjalile, sarnane kummist. Samsung töötanud graphene transistorid toota paindlik ekraanid. Lisaks graphene on teatud veekindlus, eeldatakse uue põlvkonna veekindel varustuse kasutamiseks.

3. kerge funktsioonid

Graphene's suurepäraseid nõtkus võimaldab see õhuke, venitada läbipaistvus. See tähendab, et kui mobiiltelefoni tootja saab kasutada seda materjali saab teha telefonitoru vastupidavam, veekindel, vaid ka võib saada rohkem kergemeelne.

4. uskumatult aku

Graphene aku tehnoloogia arengu artiklis mainitud ja on väga tõenäoline, kuna aku standardite uue põlvkonna liitium patareid tulevikus asendada. Teadlaste Northwesterni Ülikooli USAs on õnnestunud graphene ja räni-powered patareid, mis võib kesta kuni üks nädalat vastupidavust 15 minutiga tasu eest. Ilmselt, kui tulevikus mobiiltelefoni saab kasutada graphene patareid, siis ühe nädala tasu pole enam unistus.

5. ühendada inimkehad

Tavahind Vijayaraghavan, Ph. D. Manchesteri Ülikoolis, leidsin, et graphene on bioloogiline sidumine, mis on väga positiivne mõju terve testimiseks kantavad seadmed. Kasutades graphene sensor on võimalik jälgida ja skaneerida inimese närvisüsteemi ja on mõeldav, et tekib "vaimne tervis" jälgimise seadmeid ja rakendusi tulevikus.

Tulevikuväljavaadete

Öelnud nii palju, paljud sõbrad arvavad graphene on kallis, ei ole tegelikult, on üks odavaim tooraine, et ta vajab, et "kiirendada". Praegu, Samsung väidab, et on õppinud graphene kasutamine pooljuhtide element, IBM, SanDisk, Nokia ja paljud muud tehnoloogia ettevõtted keskenduvad graphene (ja mõned ülikoolidesse) ja usun, et varsti näeme tegelik toote välja tulema.