Mis on graphene ekraani ja miks see saab olema paindlik arukad seadmed tulevikust

Täna, Hiina tootja, kelle nimele põgenemine meid sisse mõned juhid, näidates töö- ja paindlik Android nutitelefoni mis kasutab graphene screen.Leiutis käevõru kujuline ja ei ole probleeme murda enda ümber daami kätt, nt. See funktsioon pilguheit pommiplahvatused, juhtiv nutitelefoni tegijad on juba paindlik kuvarite masstootmine, et nad ikkagi muuta need seadmed, mis on täiesti lame ja un painduv. See tekitas huvitav tükk tehnoloogiat, mis on graphene Kuva enne kunagi näinud kasutusel.

Mis on graphene?

What's a graphene display and why it's going to be in flexible smart devices from the future

Graphene on puhast süsiniku kiht. Ühe aatomi paksune, graphene on õhem, kergem, tugevam, kõige selgemad ja Viimane soojuse ja elektri elektrit juhtivate materjalidega, mis on teada, et teadlased. Ultimate Super-materjali, mis segatud traditsioonilise metallid ja plasti, võiks kujundada tulevikku, sõna otseses mõttes, kõik! Süsiniku keemilisi aluseks kõigile teada elu Maal ja leidub hulgaliselt, graphene on nägi futurologists teoreetiliselt piiramatu arvu rakenduste ökoloogiline, jätkusuutlik lahendus.

Graphene teadus on olnud eriti viljakas elektroonika-ja biotehnoloogia, kuigi on veel töö vasakule teha enne elemendi toodetakse ohutu ja kuluefektiivne. Arengut selles suunas pidevalt edeneb 2012, kui me usume teadus kavandatud vähem mürgine kõrge kvaliteediga graphene saamise meetod, ei ole üllatav, et kuvada tootjad, koos muude tehnoloogiliste ettevõtete, on tugevalt huvitatud materjali.
Täna tähistab ka esimest korda oleme näinud graphene kasutusel paindlik nutitelefoni ekraan, viisil, mis muudab mitte ainult ekraani, kuid kogu seade täielikult painduv. Selgelt, on paindlik arukad seadmed, mida saab kanda või tark disainerid proovinud tuleviku hõlma graphene lisaks juba tuntud plastist OLED tehnoloogia Apple Samsung ja LG nutitelefonid ja smartwatches. Nii et siin on informatiivne pilk mida graphene ekraan on just nüüd, koos küsitav lähitulevikus.

Mis on saanud graphene kuvada?

What's a graphene display and why it's going to be in flexible smart devices from the future
Paindlik graphene esmaesitluse (pildil) oli prototypes September 2014 kaks partneriks institutsioonide-Plastic Logic investeerimisühingu Cambridge'i ülikoolis Graphene Center ja UK. See oli mustvalge ekraan, mis on sarnane e-lugejad. Leiutis võib tunduda vähene, kuid see on oluline samm kantavad ja paindlik arukad seadmed on tulevik.

See kuvariga, ja võib-olla teised, et see – nagu üks Hiina nutitelefoni nägime eile – töötab active Matrix elektroforeesi. Ta kasutab elektrivälja väljund pildid kaudu uuesti korraldada lahendus osakesed. Emulsioon-töödeldud graphene elektrood on hoiule paindlik plastist paneeli peale ja söövitatud vooluahelaid. Puudub sisemine nõue kasutades lehtklaas, mis tähendab, et selline mõju purustusi klaasiga kaetud ekraanid ei läbima graphene näitab.

Lisaks selline ekraan peaks lihtsam kui paindlik OLED ekraanid, sest tema backplane – elektri kiht, kes annab võimu korrastada Kuva osakesed – saab toota madala temperatuuri kasutades (kell alla 100 ° C 212 ° F), mille saagikust oht oleks minimaalne ning on vähem ressursimahukas tootmise. Kuid tõenäoliselt kasutab nutitelefoni graphene kuvab LCD elemendid ja OLED selline värvid ja värskenda määr tehnoloogia reisist piisava kasutaja kogemus. See paratamatult keerukamaks tootmise mõnevõrra.

Umbes viis kuud hiljem, Manchesteri Ülikoolis ja Sheffieldi Ülikool töötavatele kehtestada läbipaistev, graphene LED ekraan, mis on aluseks paindlik graphene näitab, et lõpuks tulevikus mobiilseadmete. On ainult 10-40 aatomite paks, see kiirgab valgust üle kogu selle pinna ilma valgust.

Millal tulevad graphene ekraanid nutitelefonid?

Me ei tea! Praegu, graphene on toale puuteekraaniga kuvarite suurtootmine kasutamiseks. Ja Lisaks on palju tööd teha enne graphene screen suudab konkureerida trahvi LCD- või OLED ekraani pildi kvaliteet. Seega oma nutitelefoni kuvarid on suurema tõenäosusega puutetundliku ekraani kontrollerid tasandil.
2014. aasta lõpus, teadlaste University of Surrey ja Trinity College, Dublini arenenud "lihtne, paindlik ja odav meetod kombineerides graphene (koos atribuutidega läbipaistvate ja elektrit juhtivate) ja silver nanowires hübriid elektroodide loomiseks. Nende accomplishent on nanowires vajaminev touch screen kiht üle 50 korra, vähendades seega lihtsustada tootmisprotsessi. See jook võiks asendada indium tina oksiid kihi tehnoloogia, mis on praegu kasutusel, kuigi me veel tarbija seadmed kuvatakse see.