Grapheeni oksü suspensioon

Grapheeni oksü suspensioon
Räägime nüüd
Toote üksikasjad

1 , tüüp : SE3122 , SE3522 , SE3521

2 , OMADUSED

( 1 ) olema hapniku sisaldavate funktsionaalrühmade, nagu hüdroksüülrühm, karboksüülrühm ja epoksürühm, rikas.

( 2 ) Võib kergesti pookida või modifitseerida in situ polümerisatsiooni või polümeersete komposiitidega integreerumiseks, mis tagab seega hea elektri- ja soojusjuhtivuse ning mehaanilise tugevduse matriitsidesse.

( 3 ) SE3122 ja SE3522 on vees hästi dispergeeritud , ühekordse kihi kiirusega > 90% , mida saab kergelt segades veega lahustada ; pärast töötlemist on SE3521 sama veesektsioon kui SE3122 ja SE3522.

3 , TAOTLUSED

Kasutatakse polümeerse komposiidi jaoks, nagu plasti, vaigu, kummi, kiudkomposiidi jaoks, ka liitium-ioonakude anoodi- ja katoodimaterjalide, grafeeni soojusjuhtivate kilede ja katalüsaatori laadimiseks.

4 , SPETSIFIKATSIOONID

Tüüp

Spetsifikatsioonid

Välimus

Tahke sisaldus ( % )

Osakeste suurus ( D50 = μm )

PH

PH kontrollimise meetod

Packaginga

Marks

SE3122

Must suspensioon

0,8% ± 0,2%

10 ± 2

≈ 1,8

Kasutage aluseid nagu : NaOH, KOH ja ammoniaak (soovitame kliendile kohandada)

1L , 3L , 5L , 20L , 200L , 1T suletud tünn

Stabiilne

SE3522

Must suspensioon

1% ± 0,2%

2,3 ± 0,2

≈ 1,8

Stabiilne

SE3521

Pruun suspensioon

6,5% ± 0,5%

2,5 ± 0,5

≈0,5

Kihiline

5 , KÄITLEMINE JA HOIDMINE

Kandke sobivat kaitseriietust ja kaitsekindaid, et vältida otsest kontakti kehaga. Kokkupuute korral loputada veega. Hoida pitseeritud suletud pakendites, mille kuue kuu pikkune säilivusaeg on soovitatav kasutada võimalikult peatselt pärast pritsimist. Pikk aja vältel viib läbi dispersioonkile pind; Õhu tolmu lisandite adsorbeerimine muudab tahket sisaldust, pH-d, puhtust ja muid füüsikalisi omadusi . Soovitatav säilitustemperatuur on 5-35 ℃, kui temperatuur on liiga kõrge, vesi aurustub ja barrel laieneb, mis Mõjuta toote tahket sisaldust, kuid see ei mõjuta toote enda toimivust ; hoiduge tugevast redutseerivast ainest ja põlevatest materjalidest.

6 , TRANSPORT

Piiranguta kaup. Vältige insolatsiooni, vihma, lekete ja etikettide väljajätmist. Visake on keelatud. Laadige ja laske laadimisel ettevaatlikult kaitsta kahjustuste eest. Eemale süüteallikatest või kuumusest. Ei saa transportida söövitavate materjalidega.

Kommentaar: Toote spetsifikatsioone saab tellida vastavalt vajadusele.

Kuues Element Inc on üks tipptasemel Graphene Oxide Suspension tootjad ja tarnijad ning ka professionaalne ettevõte ja tehas on teretulnud importima grafeenoksiidi suspensiooni tooteid meilt.
Küsitlus