Elektriline ja soojusjuhtivus tüüp Grafeen

Elektriline ja soojusjuhtivus tüüp Grafeen
Räägime nüüd
Toote üksikasjad

1 , TÜÜP: SE1231

2 , OMADUSED

(1) Elektrilise elektrit juhtivate tahmade hõõrdumisväärtus on väiksem.

(2) Lihtne töödelda ja hajutada ultra-õhukese tasapinnalise struktuuriga.

(3) Juhtivate pinnakatete jaoks on soovitatav lisada 1-3% mahtu.

(4) Seda saab kasutada liitiumioonaku aku positiivsete ja negatiivsete lisandina, et suurendada aku võimsust, jalgratta eluiga ja kiiruse võimekust.

(5) Kõrge soojusjuhtivusega saab kombineerida PA6, PC ja muude materjalidega soojusjuhtivate komposiidide valmistamiseks.

3 , Rakendused : kasutatakse kattekihtide, trükivärvide, polümeeride, patareide, soojusjuhtivate geelide ja LED-de jaoks.

4 , SPETSIFIKATSIOONID :

Tüüp

Spetsifikatsioonid

Välimus

PH

Puudutage
Tihedus
(G / cm3)

Konkreetsed
Pind
Ala
(M2 / g)

H2O
(Massiprotsent)

Osakestega
Suurus
(D50, μm)

C
(Massiprotsent)

O
(Massiprotsent)

S
(Massiprotsent)

Elektriline
Juhtivus
(S / m)

Cl
(Ppm)

Metall
Ioon
(Ppm)

SE1231

Must
Pulber

7,0 ~ 8,0

<>

≥ 120

<>

≤10,0

> 98

<>

<>

> 4000

<>

<>

5 , KÄITLEMINE JA HOIDMINE

Kandke sobivat kaitseriietust ja kaitsekindaid, et vältida otsest kontakti kehaga. Kokkupuute korral loputada veega. Võtke sobivad viisid tolmu vältimiseks. Inhalatsiooni vältimiseks hoidke ventilatsioonisüsteemis ja paigaldage tolmu kogumisseadmed. Laadige ja laadige lahti ettevaatlikult, et kaitsta kahjustusi.

Hoida tihedalt suletud pakendites kuivas, jahedas ja hästi ventileeritavas kohas ning hoida eemal süttimisallikatest või kuumutamisest. Eemale tugevast redutseerivast ainest ja põlevatest materjalidest. Veenduge, et pakendid pole kahjustused või lekked. Pärast pakendi avamist kasutage kohe toodet. Osaliselt kasutatavad pakendid tuleb uuesti tihendada. Toode on niiskustundlik. Kui toode tõmbab niiskust kas pakendi kahjustuste või avatud ladustamisega, kuivatage toode mitme tunni jooksul temperatuuril 80 ° C, et saavutada niiskusvaba staatus.

6 , TRANSPORT

Iseseisundi katsetulemuste kohaselt, kui ainet transporditakse pakendis mahuga mitte üle 3 m3, ohuklass: puudub, ÜRO klassifikatsioon: puudub, pakendimärgistus, puudub. Kui aine transporditakse pakendites mahuga üle 3 m3, ohuklass, 4.2, ÜRO number 3088, pakendimärgistus, isekuumenev aine, pakendirühm: III. Kauba nimetus: isekuumenev orgaaniline tahke aine, pole klassifitseeritud.

Toote säilivusaeg on 3 aastat, kui seda säilitatakse originaalpakendis puutumata.


Kommentaar: Toote spetsifikatsioone saab tellida vastavalt vajadusele.

Kuues Element Inc on üks kõrgema taseme elektri- ja soojusjuhtivuse tüüpi grafeeni tootjad ja tarnijad ning ka professionaalne ettevõte ja tehas, olles teretulnud importima elektri- ja soojusjuhtivuse tüüpi grafeenist tooteid.

Küsitlus