Korrosioonitõrje Grafeen

Korrosioonitõrje Grafeen
Räägime nüüd
Toote üksikasjad

1 , TÜÜP: SE1132, SE1133

2 , OMADUSED

  ( 1 ) Kujutise tiheda füüsikalise isolatsioonikihi tõttu suur eripind ja graafeeni ultra-õhuke planaarne struktuur.

  ( 2 ) Aidake tsingipulberkatte aktiveerimist ja sünergistlikku toimet grafeeni hea elektrijuhtivuse tõttu. Võib mõlema oluliselt vähendada tsingipulbri annust värvikihis ja parandada kattekoodide värvkile, parandades seeläbi värvikihi korrosioonivastast toimivust.

  ( 3 ) Parandage katte nakkumist, vähendage värvikihi paksust, pikendades pika tööea pikkust kilega.

3 , TAOTLUSED :

Kasutatav igat liiki (raskeveokite) korrosioonikindlate kattekihtide, nagu epoksütsinkirikas kruntvärv, (kroomivaba) dakrometi kattekiht.

4 , SPETSIFIKATSIOONID

Tüüp

Spetsifikatsioonid

Välimus

PH

Puutetihedus ( g / cm 3 )

Spetsiaalne pindala ( m2 / g )

H2O ( massiprotsent )

Osakeste suurus ( D 50 , μm )

C ( massiprotsent )

O ( massiprotsent )

S

( Massiprotsent )

Õli neeldumine ( 10 -5 m 3 / kg )

SE1132

Must pulber

6.0 ~ 8.0

0,1

180 ~ 260

1,0

10,0

93

3

0,2

500 ± 100

SE1133

Must pulber

6.0 ~ 8.0

0,1

260 ~ 350

1,0

10,0

93

3

0,2

600 ± 100

5 , KÄITLEMINE JA HOIDMINE

Kandke sobivat kaitseriietust ja kaitsekindaid, et vältida otsest kontakti kehaga. Kokkupuute korral loputada koheselt rohke veega. Võtke sobivad töötlemisviisid, et vältida tolmu. Inhalatsiooni vältimiseks hoidke ventilatsioonisüsteemis ja paigaldage tolmu kogumisseadmed. Laadige ja lahti laadige hoolikalt pakendi kahjustuste eest kaitsmiseks.

Hoida tihedalt suletud pakendites kuivas, jahedas ja hästiventileeritud kohas ning hoida eemal süttimisallikatest või kuumust. Eraldage tugevad redutseerivad ained ja põlevad ained. Veenduge, et pakendid pole kahjustused või lekked. Kasutage toodet kohe pärast pakendi avamist. Osaliselt kasutatavad pakendid tuleb uuesti tihendada. Toode on niiskustundlik. Kui toode tõmbab niiskust pakendi kahjustuste või avatud hoidmise tõttu, kuivatage seda toodet mitme tunni jooksul temperatuuril 80 ° C, et saavutada niiskusvaba staatus.

6 , TRANSPORT

Vältige insolatsiooni, vihma, lekete ja etikettide väljajätmist. Visake on keelatud. Laadige ja laske laadimisel ettevaatlikult kaitsta kahjustuste eest. Eemale süüteallikatest või kuumusest. Ei saa transportida söövitavate materjalidega.

Kvaliteet tagatud, kui seda säilitatakse soovitatud tingimustel.

Kommentaar: Toote spetsifikatsioone saab tellida vastavalt vajadusele.


Kuues Element Inc on üks kõrgtaseme korrosioonitõrjega grafeenitootjatest ja tarnijatelt ning samuti professionaalne ettevõte ja tehas, kes on teretulnud importima korrosioonitõrje grapheine tooteid.

Küsitlus